Deski kompozytowe ogrodzeniowe

Estetyczne i funkcjonalne ogrodzenie jest wizytówką budynku. Nowoczesne systemy ogrodzeniowe UltraDeck to sposób na to, by dom i jego otoczenie zyskały naturalny i oryginalny charakter, zapewniając przy tym trwałość i wytrzymałość kompozytu.

Deski ogrodzeniowe kompozytowe to nowa jakość systemów ogrodzeniowych. Deski nie wymagają impregnacji, malowania, odnawiania ani konserwacji,  a przy tym ogrodzenie kompozytowe prezentuje się estetycznie i efektownie.

Ogrodzenie z desek kompozytowych przypomina nowoczesne drewniane ogrodzenie. Dzięki połączeniu wysokiej jakości składników naturalnych z polimerem, otrzymujemy trwałe panele ogrodzeniowe, które są odporne na butwienie, gnicie, warunki atmosferyczne oraz niszczycielską działalność szkodników. Ogrodzenia kompozytowe wykonane z desek UltraDeck nie wymagają impregnacji i konserwacji.

Kupując system ogrodzeniowy UltraDeck, masz gwarancję zakupu ogrodzenia na lata!

Panele kompozytowe ogrodzeniowe

Panele ogrodzeniowe kompozytowe to doskonała alternatywa dla desek drewnianych, które z czasem ulegają zużyciu.

Deski kompozytowe UltraDeck to estetyczny wygląd deski drewnianej z wzorem słoja pięknego, naturalnego drewna, jednocześnie zapewniając dużo większą trwałość oraz odporność na gnicie, butwienie i działanie szkodników. Dodatkowo, co bardzo istotne w przypadku tak dużych powierzchni, ogrodzenia z kompozytu nie wymagają konserwacji ani impregnacji.

W ofercie dostępne są wysokiej jakości ogrodzenia kompozytowe oraz kompletny system montażowy dla paneli kompozytowych. 

Więcej >>

Akcesoria montażowe

Akcesoria montażowe do desek ogrodzeniowych UltraDeck umożliwiają prosty i efektywny montaż ogrodzenia.

Znajdują się tu dodatkowe elementy ułatwiające montaż desek ogrodzeniowych do gotowych słupków lub innych rodzajów konstrukcji.

W ofercie znajduje się również aluminiowy z zaślepką, dla Klientów szukających kompletnego systemu montażu ogrodzenia od podstaw.

Więcej >>
Zgadzam się

Oświadczam, że zapoznałam/-em się z zapisami
polityki prywatności serwisu internetowego www.prodeck.pl 
oraz zapisami zgody na wykorzystanie plików cookies 
rozumiem je oraz świadomie wyrażam zgodę
na zastosowanie ich postanowień względem mojej osoby.