ProDeck - wiodący producent deski kompozytowej PVC
oraz elementów systemowych do jej profesjonalnego montażu

Deska kompozytowa ProDeck znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie, stanowiąc doskonały materiał do budowy tarasów i ogrodzeń, a także balkonów, pomostów, schodów oraz wielu innych elementów. Systemy kompozytowe ProDeck produkowane są w podkrakowskich Niepołomicach, od 2010 roku.

Deska kompozytowa coraz częściej zastępuje deskę drewnianą, przede wszystkim z uwagi na to, że jest rozwiązaniem trwałym i funkcjonalnym. Jednocześnie posiada szereg właściwości ułatwiających jej codzienne użytkowanie. Przykładowo, decydując się na taras kompozytowy, uwalniamy się od konieczności konserwacji czy impregnacji podłoża.

Deska kompozytowa ProDeck: trwałość i wytrzymałość

Do wytwarzania tarasowych i ogrodzeniowych desek kompozytowych, ProDeck wykorzystuje mieszankę drewna, PVC oraz dodatków uszlachetniających, w odpowiednio dobranych proporcjach. Zastosowanie PVC, czyli polichlorku winylu – polimeru syntetycznego do produkcji desek tarasowych i ogrodzeniowych ProDeck wynika z faktu, że ów materiał cechuje się odpowiednimi właściwościami termoplastycznymi do produkcji wysokiej jakości tworzyw sztucznych, odpornych na zmienne warunki atmosferyczne oraz wytrzymałych na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Deska kompozytowa ProDeck i jej zalety

Poza wykorzystaniem PVC do produkcji, niezależnie od systemu, wśród kluczowych zalet deski kompozytowej ProDeck zdecydowanie można wymienić:
produkcja z użyciem metody ekstruzji – użycie tego rozwiązania powoduje, że całość deski kompozytowej wykonana jest z jednolitego materiału, zarówno wewnątrz, jak i na wewnątrz, dzięki temu ogrodzeniowe i tarasowe deski PVC są znacznie bardziej odporne na zmienne warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne;
produkcja w Polsce – ProDeck jest polską firma, która materiały niezbędne do produkcji desek kompozytowych, pozyskuje od rodzimych dostawców;
• nawet 25-letnia gwarancja na gnicie i butwienie
wysoka odporność na przebarwienia oraz odziaływanie zmiennych warunków atmosferycznych,
• wysoka klasa niepalności;
duża trwałość i wytrzymałość bez dodatkowej impregnacji;
• łatwy montaż i szerokie możliwości wykorzystania: tarasy, schody, balkony, pomosty, ogrodzenia, etc.;
• bezproblemowe utrzymanie w czystości na co dzień
• różne kolory oraz długości do wyboru.

W autoryzowanych punktach sprzedaży, klienci zainteresowani zakupem desek kompozytowych ProDeck, mogą nabyć je wraz z systemowymi akcesoriami montażowymi, a także zamówić usługę montażu, którą zrealizuje specjalnie w tym celu przeszkolona ekipa.

Deska kompozytowa na taras, jak i na ogrodzenie

ProDeck to polski producent deski kompozytowej, którego produkty spełniają najbardziej rygorystyczne, europejskie normy. Staramy się nieustannie rozwijać i oferować Klientom coraz bardziej innowacyjne produkty, na które udzielamy wieloletniej gwarancji.

Nasze systemy kompozytowe produkowane są w Polsce. Dokładnie zaś w podkrakowskich Niepołomicach. Do Państwa dyspozycji oddajemy ponad 300 wyspecjalizowanych punktów sprzedaży, gdzie można kupić zarówno deski kompozytowe ProDeck oraz resztę elementów systemowych. U naszych, autoryzowanych dystrybutorów mogą Państwo zamówić profesjonalną usługę montażu desek kompozytowych PVC na taras lub ogrodzenie, którą zrealizuje specjalnie w tym celu przeszkolona ekipa.

Kontakt

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Przejdź
Zgadzam się

Oświadczam, że zapoznałam/-em się z zapisami
polityki prywatności serwisu internetowego www.prodeck.pl 
oraz zapisami zgody na wykorzystanie plików cookies 
rozumiem je oraz świadomie wyrażam zgodę
na zastosowanie ich postanowień względem mojej osoby.