ProDeck - producent deski kompozytowej wraz z elementami montażowymi

ProDeck to polski producent deski kompozytowej PVC w wersji tarasowej i ogrodzeniowej, która wytwarzana jest wraz z dedykowanymi elementami systemowymi do jej łatwego oraz precyzyjnego montażu.

Ogrodzeniową i tarasową deskę kompozytową ProDeck wytwarza w podkrakowskich Niepołomicach, z materiałów oraz surowców pochodzących od krajowych dostawców. Więcej informacji na temat ProDeck, zainteresowani znajdą na stronie firmowej producenta: www.prodeck.pl


Z czego powstaje deska kompozytowa ProDeck?

Każda deska kompozytowa, wytwarzana przez ProDeck, powstaje w wyniku połączenia:

 • wysokiej jakości drewna,
 • polimerów PVC, wytwarzanych w Polsce,
 • dodatków ulepszających, takich jak filtry UVA i UVB, które mają na celu poprawienie wytrzymałości materiału.
 • % udziału każdego z tych składników w końcowym składzie produktu, stanowi 1 z najistotniejszych czynników pozwalających na porównanie kluczowych zalet wybranych modeli desek kompozytowych. Wszystkie systemy kompozytowe ProDeck, wyróżniają się najwyższą jakością wykonania oraz wyjątkową trwałością i wytrzymałością, wynikającą m. in. z zastosowania metody ekstruzji, w procesie produkcji deski kompozytowej PVC. Więcej na ten temat można znaleźć na stronie: https://www.prodeck.pl/pl/deski-kompozytowe-ekstruzja

  Najwyższą jakość kompozytowych systemów ProDeck potwierdzają ponadto stosowne atesty oraz certyfikaty.

  Czym deska kompozytowa ProDeck zdobywa zaufanie klientów?

  Deski kompozytowe wyglądem zbliżone są do drewna, jednak są od niego o wiele bardziej wytrzymałe. Co więcej, nie wymagają one impregnacji ani malowania. Wystarczającą formą pielęgnacji jest czyszczenie przy pomocy wody i delikatnego środka myjącego.

  Deski kompozytowe ProDeck poddawane są procesowi szczotkowania, który nadaje im właściwości antypoślizgowe, czyniąc je bezpiecznymi w użytkowaniu. Gwarancja długiej eksploatacji i wysoka estetyka tego rozwiązania sprawiają, że nasi Klienci coraz częściej decydują się na wymianę zwykłych desek na deski kompozytowe.

  ProDeck to także deska kompozytowa na balkon

  Deska kompozytowa marki ProDeck to także sposób na trwałe i estetyczne wykończenie balkonu. Dzięki swoim właściwościom są odporne na promieniowanie UV, działanie grzybów i porostów czy uszkodzenia mechaniczne. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na dobór rozwiązania dostosowanego do indywidualnego gustu i spójnego z pozostałymi elementami otoczenia (np. z elewacją budynku). Deski kompozytowe w opiniach Klientów to rozwiązanie łączące solidność, atrakcyjny wygląd i wygodę użytkowania.

  Polska deska kompozytowa na taras

  ProDeck oferuje 3 typy systemów kompozytowych na taras: Terra, Evo Pro i Dex, które stanowią połączenie wysokogatunkowego drzewa, najlepszych polimerów i specjalnych dodatków podnoszących ich właściwości użytkowe. O ich niezawodności świadczy również wieloetapowy proces produkcji i szczegółowa kontrola jakości. Wykorzystywana w fabrykach ProDeck metoda ekstruzji – która bazuje na użyciu jednolitego, wysokiej jakości materiału w całym przekroju produktu - umożliwia odświeżenie desek po latach oraz chroni je przed odkształceniami czy przetarciami. Technologia ta jest również w pełni bezpieczna, w przeciwieństwie do mniej trwałej i opierającej się na wykorzystaniu szkodliwych substancji metodzie koekstruzji, z której korzysta wielu wytwórców.

  Systemy tarasowe marki ProDeck cechują się świetnymi parametrami użytkowymi, czego dowód stanowią liczne atesty i certyfikaty jakości.

  Deska kompozytowa ogrodzeniowa

  Deska kompozytowa ProDeck sprawdza się również w systemach ogrodzeniowych. Ogrodzenia z kompozytu dostępne są w formie sztachet pionowych oraz desek do montażu poziomego, które świetnie współgrają z różnymi stylami architektonicznymi. O ich popularności decyduje nie tylko atrakcyjny design, a także wysoka odporność na szereg niekorzystnych czynników zewnętrznych. Deski kompozytowe ogrodzeniowe oferowane są w kilku różnych barwach. Dodatkowo istnieje możliwość ich dopasowania kolorystycznego, co pozwala uniknąć wrażenia chaosu i niekonsekwencji w aranżacji.

  Deska kompozytowa ProDeck: gdzie kupić?

  ProDeck posiada rozbudowaną sieć dystrybucji, dzięki czemu produkty firmy są dostępne na terenie całego kraju. Mapę lokalizacji 300 punktów handlowych w poszczególnych województwach można znaleźć tutaj. Służymy pomocą w sprawie wyboru odpowiedniego systemu kompozytowego, zarówno w punktach stacjonarnych, jak i online za pośrednictwem formularza na stronie.

  Deski kompozytowe ProDeck cieszą się dobrymi opiniami zarówno wśród fachowców jak i Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem, aktualnymi promocjami i informacjami o firmie. 

  Zachęcamy do odwiedzin poniższych stron

  Zgadzam się

  Oświadczam, że zapoznałam/-em się z zapisami
  polityki prywatności serwisu internetowego www.prodeck.pl 
  oraz zapisami zgody na wykorzystanie plików cookies 
  rozumiem je oraz świadomie wyrażam zgodę
  na zastosowanie ich postanowień względem mojej osoby.