Jak przygotować taras na nadejście jesieni?

11 wrzesnia 2018

Jesień zbliża się do nas wielkimi krokami, czas więc na przygotowanie domu na zmianę pory roku. Zmiany we wnętrzach to przede wszystkim przearanzżowywanie kompozycji, dobieranie właściwych dodatków, takich jak koce, poduszki, lampiony, świece, ozdoby. A co w przypadku tarasu? W dzisiejszym wpisie podpowiemy, jak zabezpieczyć taras przed nadejściem chłodniejszych jesiennych dni.

Zobacz więcej

Jak urządzić taras w stylu klasycznym?

07 wrzesnia 2018

Styl klasyczny to jedno z najpopularniejszych rozwiązań stosowanych podczas aranżacji wnętrz. Z racji swojej uniwersalności, można go zastosować w praktycznie każdej kompozycji przestrzennej, niezależnie od metrażu i układu pomieszczeń domu. Co go wyróżnia na tle pozostałych?

Zobacz więcej

Przygotowanie fundamentu pod aranżację tarasu

07 wrzesnia 2018

Taras, tak samo jak dom jest wieloletnią inwestycją na przyszłość. Ważne więc jest, aby podczas budowy zadbać o każdy, nawet najdrobniejszy detal. W efekcie otrzymamy bezpieczną, stabilną konstrukcję, którą będziemy mogli się wraz z domownikami naprawdę długo cieszyć. Jak zatem zabrać się do przygotowywania fundamentu pod nasz taras? Zachęcamy do lektury naszego posta!

Zobacz więcej
Zgadzam się

Oświadczam, że zapoznałam/-em się z zapisami
polityki prywatności serwisu internetowego www.prodeck.pl 
oraz zapisami zgody na wykorzystanie plików cookies 
rozumiem je oraz świadomie wyrażam zgodę
na zastosowanie ich postanowień względem mojej osoby.