Deski kompozytowe – co je wyróżnia?

30 lipca 2018

Deski kompozytowe zyskują w ostatnich latach coraz większą popularność wśród konsumentów. Dlaczego są kuszącą alternatywą dla zwykłych paneli drewnianych? W naszym poście postaramy się wyjaśnić fenomen systemów kompozytowych!

Zobacz więcej

Jak można wykorzystać deski kompozytowe? | Wykorzystanie desek kompozytowych do budowy ogrodzenia.

20 lipca 2018

Deski kompozytowe z roku na rok zdobywają coraz większą popularność jako element wykończenia przydomowej przestrzeni. Dlaczego? Wyglądają jak naturalne panele drewniane, a dzięki domieszce kompozytu zyskują dodatkowych cech – trwałości, odporności na uszkodzenia i niekorzystne warunki atmosferyczne, gnicie czy butwienie. Olbrzymią zaletą systemów kompozytowych jest również łatwość w codziennej pielęgnacji – woda ze środkiem myjącym okaże się wystarczająca. Ale czy warto skorzystać z desek kompozytowych do konstrukcji ogrodzenia? Sprawdźmy!

Zobacz więcej

Zalety tarasu wolnostojącego

04 lipca 2018

Jedną z najpopularniejszych form aranżacji przydomowej przestrzeni zielonej jest tak zwany taras wolnostojący. Czym on jest? To konstrukcja usytuowana w ogrodzie, zaprojektowana tak, by zapewnić domownikom relaks na świeżym powietrzu – odpoczynek z książką przy kawie, czy też popołudniowego/wieczornego grilla. W odróżnieniu od klasycznego tarasu, który jest dobudowany do zewnętrznej elewacji domu, taras wolnostojący jest nieco oddalony od strefy mieszkalnej. O czym warto pamiętać projektując taras wolnostojący? Kilka kluczowych kwestii poruszymy w naszym artykule.

Zobacz więcej
Zgadzam się

Oświadczam, że zapoznałam/-em się z zapisami
polityki prywatności serwisu internetowego www.prodeck.pl 
oraz zapisami zgody na wykorzystanie plików cookies 
rozumiem je oraz świadomie wyrażam zgodę
na zastosowanie ich postanowień względem mojej osoby.