Wybieramy markizę na taras

29 maja 2018

Co zrobić w przypadku, gdy mamy niewielki balkon lub taras, a zależy nam na jego stylowym udekorowaniu? Wówczas należy rozważyć montaż markizy - takie rozwiązanie z całą pewnością ma wiele zalet. Po pierwsze - można ją łatwo dostosować do warunków atmosferycznych: w zależności od pogody, może być złożona lub rozłożona. Ochroni nas przed słońcem w upalne dni, jak również umożliwi spotkanie ze znajomymi na tarasie, mimo deszczu. Jak maksymalnie wykorzystać jej atuty? Wystarczy zapoznać się z naszym tekstem.

Zobacz więcej

Jak sezonować deski kompozytowe? | Sezonowanie desek kompozytowych

23 maja 2018

Deski kompozytowe nie są w 100% wykonane z drewna, jednak one również powinny być sezonowane. Jest jednak kilka różnic w samym procesie, jak również efekty są nieco inne niż w przypadku naturalnego drewna. Dlaczego więc sezonujemy deski kompozytowe?

Zobacz więcej

Jak przygotować przestrzeń wokół domu na obecność zwierząt? | Zwierzęta na tarasie

18 maja 2018

Zwierzęta są postrzegane przez wiele osób jako prawowici członkowie rodzin. Swoją obecnością stanowią ważny element codziennego życia – poprzez wspólne spędzanie czasu, spacery, zabawę itp. W sezonie wiosenno-letnim oczywistym jest, że przy ładnej pogodzie nas=i pupile powinni spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu, niż w przestrzeni domowej. Nic bardziej nie cieszy zwierzątka – psa, kota czy królika niż możliwość swobodnego, beztroskiego poruszania się wśród zieleni. Jeśli do tego dojdzie jeszcze chwila zabawy z właścicielem – nasz milusiński będzie wniebowzięty.

Zobacz więcej
Zgadzam się

Oświadczam, że zapoznałam/-em się z zapisami
polityki prywatności serwisu internetowego www.prodeck.pl 
oraz zapisami zgody na wykorzystanie plików cookies 
rozumiem je oraz świadomie wyrażam zgodę
na zastosowanie ich postanowień względem mojej osoby.