Jak zagospodarować balkon zimą?

27 listopada 2018

Często z nadejściem pierwszych zimowych dni, balkony pustoszeją i zaczynamy spędzać na nich coraz mniej czasu. Czy musi tak być? Nie! Wystarczy tylko odrobina pracy i naszej wyobraźni, aby móc korzystać z niego przez cały rok, a nie tylko latem.

Zobacz więcej

Jak zadbać o deski kompozytowe zimą?

26 listopada 2018

Tarasowe deski kompozytowe są bardzo popularną, jak również ciekawą alternatywą dla zwykłego drewna. Na ich korzyść przemawiają przede wszystkim wygoda w eksploatowaniu, brak potrzeby częstej pielęgnacji oraz wysoka odporność na czynniki zewnętrzne. Jednak, aby cieszyć się pięknie wyglądającym tarasem jak najdłużej, musimy pamiętać o odpowiednim jego zabezpieczeniu. Jak dbać o tarasowe deski kompozytowe zimą? Tego dowiecie się z naszego tekstu.

Zobacz więcej

Rośliny balkonowe zimą – które wybrać?

13 listopada 2018

Kiedy za oknem zima, na wielu balkonach można dostrzec puste i brzydkie donice. Jednak wcale nie musi tak być! Istnieje wiele gatunków roślin, które są odporne na mróz, silny wiatr i niedostatek wody. Krótko mówiąc, są najmniej wymagające, za to mogą pięknie ozdobić taras, kiedy na zewnątrz panują ciężkie warunki atmosferyczne.

Zobacz więcej
Zgadzam się

Oświadczam, że zapoznałam/-em się z zapisami
polityki prywatności serwisu internetowego www.prodeck.pl 
oraz zapisami zgody na wykorzystanie plików cookies 
rozumiem je oraz świadomie wyrażam zgodę
na zastosowanie ich postanowień względem mojej osoby.