Jak urządzić taras w stylu kolonialnym

03 października 2018

Słońce, plaża, gorący piasek, zimne drinki z palemką i szum morza... W skrócie, wspaniały tropikalny klimat! Na szczęście, aby go poczuć, nie trzeba już bookować lotów do ciepłych krajów. Wystarczy… odpowiednio urządzony taras! A dokładniej taras zaaranżowany w stylu kolonialnym. Co prawda, nie zapewni nam on piasku pod nogami, szumu morskich fal czy pięknej, słonecznej pogody, jednak pomoże poczuć klimat, który panuje m.in. w Tajlandii, Birmie czy Indonezji.

Zobacz więcej

Jak urządzić taras w stylu rustykalnym

03 października 2018

Pewnie niejeden z nas z wielką przyjemnością, a nawet nutką nostalgii wraca myślami do czasów wczesnej młodości, kiedy beztroska i dobra zabawa wypełniały większość czasu. Urządzając wnętrza chętnie wracamy myślami do przyjemnych chwil, wprowadzając elementy, które mają nam o nich przypominać. Dlaczego więc podczas aranżacji tarasu również nie przywołać tego wyjątkowego okresu, jakim było dzieciństwo?

Zobacz więcej

Jak urządzić taras w bloku

03 października 2018

Kto z nas nie marzył kiedyś o zadbanym, pięknie zaaranżowanym balkonie, na którym wraz z najbliższymi można by spędzać ciepłe, letnie wieczory przy jedzeniu i winie? Jednak jak urzeczywistnić to marzenie, kiedy mieszka się w bloku? Wbrew pozorom nie jest to wcale takie trudne, a już na pewno nie niewykonalne! Co prawda, możliwości aranżacyjne są uzależnione od rozmiarów oraz usytuowania naszego balkonu, jednak pewne podstawy urządzania tej części mieszkania w wielu przypadkach są bardzo podobne.

Zobacz więcej
Zgadzam się

Oświadczam, że zapoznałam/-em się z zapisami
polityki prywatności serwisu internetowego www.prodeck.pl 
oraz zapisami zgody na wykorzystanie plików cookies 
rozumiem je oraz świadomie wyrażam zgodę
na zastosowanie ich postanowień względem mojej osoby.