Modne dodatki na taras

30 maja 2017

Sezon wiosenno-letni to idealny czas na zmiany. Dobrym pomysłem jest odświeżenie wystroju domu lub mieszkania, ale warto zadbać także o to, co na zewnątrz. Kwitnące kwiaty, zielone drzewa i krzewy oraz wypielęgnowany trawnik stanowią doskonałe warunki do odpoczynku. Równie ważnym elementem aranżacji ogrodu jest stylowy taras. Nie powinno na nim zabraknąć wygodnych mebli, oświetlenia oraz modnych akcesoriów.

Zobacz więcej

Taras w stylu japońskim

22 maja 2017

Kraj Kwitnącej Wiśni, czyli Japonia, to niewielkie państwo o wspaniałej, bogatej kulturze. Japończycy cenią i szanują przyrodę, celebrują tradycję i stare zwyczaje. W japońskiej kulturze silnie zakorzeniona jest zasada asymetrii, która odzwierciedla siłę twórczą. Japończycy lubią też otwarte przestrzenie, także te w architekturze.

Zobacz więcej

Taras przyjazny zwierzętom

12 maja 2017

Z tarasu korzystają z nich zarówno ludzie, jak i zwierzęta. Czy taras może być przyjazny dla czworonogów? Odpowiedź jest twierdząca, a co najważniejsze, nie wymaga to szczególnych środków lub dużych nakładów. Istnieją rozwiązania, które spełnią wymagania właścicieli tarasów, a dzięki swoim cechom, będą odpowiednie także dla domowych zwierząt.

Zobacz więcej
Zgadzam się

Oświadczam, że zapoznałam/-em się z zapisami
polityki prywatności serwisu internetowego www.prodeck.pl 
oraz zapisami zgody na wykorzystanie plików cookies 
rozumiem je oraz świadomie wyrażam zgodę
na zastosowanie ich postanowień względem mojej osoby.