Jakie oświetlenie na taras?

30 listopada 2017

Oświetlenie to niezbędny element aranżacji każdego tarasu. Dzięki lampom możemy korzystać z przestrzeni tarasowej nawet po zmroku. Światło tworzy atmosferę i sprawia, że miejsce jest bardziej przytulne i klimatyczne, więc jego dobór ma duże znaczenie.

Zobacz więcej

Rodzaje ogrzewaczy tarasowych

28 listopada 2017

Spędzanie czasu na świeżym powietrzu to duża przyjemność - oczywiście do momentu, gdy na zewnątrz jest ciepło i słonecznie. Kiedy spada temperatura, wszystkie ulubione czynności, takie jak grillowanie, relaks z książką czy spotkanie w gronie przyjaciół i rodziny przestają cieszyć. Cieplejsze ubranie lub szczelne owinięcie się kocem to rozwiązanie sprawdzone, jednak nie do końca wygodne. Możemy zdecydować się na bardziej komfortową i praktyczniejszą opcję - ogrzewacze tarasowe, które dadzą nam możliwość cieszenia się ciepłą atmosferą na tarasie, nawet w chłodniejsze dni

Zobacz więcej

Jak zagospodarować taras zimą?

24 listopada 2017

Bardzo trudno jednak wyobrazić sobie korzystanie z tarasu zimą. Niskie temperatury i śnieg z pewnością nie zachęcają do przebywania na zewnątrz. Czy w związku z tym przestrzeń tarasowa musi wtedy pozostać niewykorzystana? Istnieje kilka sposobów, dzięki którym ożywimy ją nawet w tę porę roku.

Zobacz więcej
Zgadzam się

Oświadczam, że zapoznałam/-em się z zapisami
polityki prywatności serwisu internetowego www.prodeck.pl 
oraz zapisami zgody na wykorzystanie plików cookies 
rozumiem je oraz świadomie wyrażam zgodę
na zastosowanie ich postanowień względem mojej osoby.