Deski kompozytowe – bezpieczny materiał na taras i balkon

30 wrzesnia 2016

Wiele osób, urządzając swój taras lub balkon, staje przed trudnym dylematem, jakim jest wybór odpowiedniej nawierzchni. Doskonałym rozwiązaniem mogą się w tym przypadku okazać deski kompozytowe, które stanowią niezwykle trwały i bezpieczny materiał.

Zobacz więcej

Jak wykonać fundament pod taras?

30 wrzesnia 2016

Taras stanowi inwestycję na lata, niezwykle ważne jest więc to, by powstał na solidnych fundamentach. Właściwe przygotowanie podłoża jest w tym przypadku kluczowe nie tylko ze względu na efekt końcowy, ale również w związku z przyszłym bezpieczeństwem, zarówno użytkowników danego tarasu, jak i samej budowli.

Zobacz więcej

Jesienne kwiaty na taras

30 wrzesnia 2016

Jesień to pora roku, podczas której również można się cieszyć czasem spędzanym na tarasie. Chcąc zadbać o to, by przestrzeń ta wyglądała atrakcyjnie także w te nieco chłodniejsze dni, warto zdecydować się na typowo jesienne kwiaty, które, wypełniając tarasowe skrzynki i doniczki, upiększą je i poprawią nam humor.

Zobacz więcej

Ekstruzja czy koekstruzja – która z metod gwarantuje najwyższą jakość desek?

22 wrzesnia 2016

W produkcji desek kompozytowych wykorzystywane są dwie metody – wytłaczania (ekstruzji) i współwytłaczania (koekstruzji). W zależności od użytej technologii produkty mogą znacznie różnić się swoimi właściwościami, a także trwałością. Firma ProDeck od lat z powodzeniem korzysta z techniki wytłaczania. Metoda ta gwarantuje nie tylko wysoką jakość produktu, ale również doskonały wygląd tarasu na lata. Dowiedzcie się, dlaczego to właśnie ona polecana jest przez specjalistów.

Zobacz więcej
Zgadzam się

Oświadczam, że zapoznałam/-em się z zapisami
polityki prywatności serwisu internetowego www.prodeck.pl 
oraz zapisami zgody na wykorzystanie plików cookies 
rozumiem je oraz świadomie wyrażam zgodę
na zastosowanie ich postanowień względem mojej osoby.