Deski kompozytowe na balkonie?

11 sierpnia 2016

Balkon to dla wielu z nas miejsce wypoczynku, w którym w ciepłe letnie wieczory można przyjemnie spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi. Aby jednak był atrakcyjny wizualnie i służył nam przez długie lata, powinniśmy już przy jego planowaniu i aranżowaniu zadbać o estetykę oraz solidne wykonanie tej powierzchni. W tym celu bardzo korzystnym rozwiązaniem mogą się okazać coraz popularniejsze i chętnie wybierane deski kompozytowe.

Zobacz więcej

Ogrodzenie z desek kompozytowych

10 sierpnia 2016

Kompozyt to materiał, który z roku na rok zdobywa coraz większą popularność. Dzięki licznym zaletom desek kompozytowych, takim jak estetyczny wygląd, niezawodna trwałość i odporność na uszkodzenia oraz wpływ warunków atmosferycznych, można je wykorzystywać nie tylko do budowy tarasów, pomostów i obrzeży basenów, ale również do elewacji czy ogrodzeń.

Zobacz więcej

Taras wolnostojący – czym jest?

05 sierpnia 2016

Taras wolnostojący to – jak sama nazwa wskazuje – oddzielona od domu i wybudowana w mniejszej lub większej od niego odległości konstrukcja, która ma za zadanie zapewnić domownikom relaks oraz wypoczynek w zaciszu własnego ogrodu. Taras wolnostojący stanowi również niezwykle atrakcyjne rozwiązanie oraz ciekawą alternatywę dla typowej konstrukcji tarasowej, która najczęściej jest dobudowywana do gotowego budynku mieszkalnego.

Zobacz więcej

Jak dbać o taras kompozytowy?

02 sierpnia 2016

Każda osoba, która buduje taras, oczekuje, że w przyszłości będzie on nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale również wytrzymały i odporny na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych. Aby osiągnąć jak najlepszy efekt, niezbędny jest przede wszystkim odpowiedni dobór materiałów, z jakich będzie wykonana ta przydomowa przestrzeń. Niezwykle trwałym i funkcjonalnym rozwiązaniem mogą się w tym przypadku okazać, cieszące się coraz większą popularnością, deski kompozytowe.

Zobacz więcej
Zgadzam się

Oświadczam, że zapoznałam/-em się z zapisami
polityki prywatności serwisu internetowego www.prodeck.pl 
oraz zapisami zgody na wykorzystanie plików cookies 
rozumiem je oraz świadomie wyrażam zgodę
na zastosowanie ich postanowień względem mojej osoby.