Jadalnia na tarasie – doskonały pomysł na lato

27 czerwca 2016

Jadalnia na tarasie to świetny sposób na ciekawą aranżację przestrzeni. Zalety tego rozwiązania można docenić przede wszystkim w okresie letnim, gdy towarzyszą nam rześkie letnie poranki oraz przyjemne ciepłe wieczory. Ogrodowa jadalnia może wtedy z powodzeniem pełnić rolę miejsca, w którym wraz z rodziną lub gośćmi będziemy spędzać wspólnie czas, spożywając razem posiłki.

Zobacz więcej

Jak urządzić ogród na tarasie?

27 czerwca 2016

Piękny taras pełen kolorowych kwiatów to marzenie wielu z nas. Nie ma nic lepszego niż relaks po ciężkim dniu pracy w tak przyjemnym miejscu. Ogród na tarasie to jednak nie tylko kwiaty, to także możliwość samodzielnej uprawy ziół czy warzyw. Urządzając własny ogród na tarasie należy jednak zwrócić uwagę na kilka zasadniczych kwestii.

Zobacz więcej

Jakie meble wybrać na taras?

27 czerwca 2016

Odpoczynek na świeżym powietrzu jest w lecie najlepszą i najczęstszą formą relaksu. Dlatego tak ważne jest odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni, jaką jest taras. Ładny i wygodny zestaw wypoczynkowy może umilić spotkania z przyjaciółmi i wieczorny relaks z rodziną. Ostateczna decyzja o zakupie mebli tarasowych powinna być jednak uzależniona od kilku czynników.

Zobacz więcej
Zgadzam się

Oświadczam, że zapoznałam/-em się z zapisami
polityki prywatności serwisu internetowego www.prodeck.pl 
oraz zapisami zgody na wykorzystanie plików cookies 
rozumiem je oraz świadomie wyrażam zgodę
na zastosowanie ich postanowień względem mojej osoby.