Deski kompozytowe – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

01 kwietnia 2016

Każdego dnia potencjalni nabywcy odwiedzają salony sprzedaży w poszukiwaniu idealnych nawierzchni i rozwiązań dla tarasów i balkonów. Na tak duże zainteresowanie odpowiedziało wiele firm, które w swojej ofercie kuszą szerokim asortymentem i przede wszystkim atrakcyjnymi cenami. Czy w parze z nimi idzie wysoka jakość? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy zakupie systemów kompozytowych i jak nie wpaść w pułapkę pozornie zbyt niskich kosztów.

Zobacz więcej

Przygotowania do sezonu – dekoracje na taras i balkon

01 kwietnia 2016

Ciepłe popołudnia na tarasie z ciekawą książką, słoneczne poranki z filiżanką kawy, wieczory spędzone z przyjaciółmi przy grillu – na samą myśl o takich chwilach można się rozmarzyć. Jeśli chcesz przygotować swój taras do sezonu i sprawić, by te chwile były jeszcze przyjemniejsze, zadbaj o to, aby przestrzeń, w której będziesz przebywać, była piękna i praktyczna. Nawet jeśli dysponujesz tylko niewielkim, wąskim balkonem typowym do zabudowy blokowej, przy odrobinie wysiłku możesz sprawić, że stanie się on wyjątkowym i przytulnym miejscem. Jak to zrobić? Na jakie dekoracje postawić? O czym pamiętać?

Zobacz więcej

Kompozyt – idealne rozwiązanie dla Twojego tarasu

01 kwietnia 2016

Taras to z pewnością jedno z najbardziej uniwersalnych miejsc w domu. Jest nie tylko przedłużeniem pokoju dziennego, w którym można urządzać spotkania w gronie rodziny i znajomych, ale stanowi też strefę wypoczynkową i reprezentacyjną. Dlatego ważne, by idealnie komponował się z budynkiem i ogrodem. Nic dziwnego, że wybór efektownych i zarazem wytrzymałych materiałów budowlanych stanowi dla wielu nie lada wyzwanie.

Zobacz więcej
Zgadzam się

Oświadczam, że zapoznałam/-em się z zapisami
polityki prywatności serwisu internetowego www.prodeck.pl 
oraz zapisami zgody na wykorzystanie plików cookies 
rozumiem je oraz świadomie wyrażam zgodę
na zastosowanie ich postanowień względem mojej osoby.