Jak tarasowa deska kompozytowa znosi upały?

24 czerwca 2019

Tarasowa deska kompozytowa, to produkt szczególnie narażony na wzmożone działanie promieni UV w trakcie dużych upałów. W jaki sposób radzi sobie z ich negatywnym działaniem?

Zobacz więcej

Dlaczego Polacy wybierają deski tarasowe PVC?

27 kwietnia 2019

Deski tarasowe PVC wyróżniają się przede wszystkim jakością i odpornością na upływ czasu. Do tego są niezwykle łatwe w utrzymaniu. Czy tutaj właśnie tkwi klucz do ich sukcesu, czy może jednak gdzie indziej?

Zobacz więcej

7 sprawdzonych metod montażu tarasowych desek kompozytowych

06 kwietnia 2019

Montaż tarasowych desek kompozytowych można zlecić profesjonalnej ekipie lub spróbować samodzielnie sprostać temu wyzwaniu. Istotne znaczenie dla przebiegu prac ma wybór metody montażu tarasów kompozytowych, uzależniony przede wszystkim od rodzaju podłoża na którym projekt ma być realizowany. ProDeck wyróżnia 7 takich metod. Przyjrzyjmy im się bliżej.

Zobacz więcej

Jak deski kompozytowe znoszą kapryśną pogodę?

05 marca 2019

Deski kompozytowe są uważane za wyjątkowo odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. W okresie zimowym jest to szczególnie ważne. Czy tak jest jednak w istocie? Jak sprawdzić przed zakupem, czy deski kompozytowe są odporne na warunki atmosferyczne?

Zobacz więcej

Taras w stylu angielskim - jak urządzić?

22 stycznia 2019

Nie wiesz jak urządzić swój taras? Cenisz sobie klasyczny, przytulny styl, w którym bliskość natury odgrywa dużą rolę? W takim razie powinieneś pomyśleć nad urządzeniem tarasu w stylu angielskim!

Zobacz więcej

Oświetlenie na taras - jakie wybrać?

22 stycznia 2019

Marzycie o tym, aby taras stał się miejscem, w którym wypoczywać będzie można nie tylko w dzień, ale również po zmroku? Rozwiązanie jest prostsze niż mogłoby się wydawać!

Zobacz więcej
Zgadzam się

Oświadczam, że zapoznałam/-em się z zapisami
polityki prywatności serwisu internetowego www.prodeck.pl 
oraz zapisami zgody na wykorzystanie plików cookies 
rozumiem je oraz świadomie wyrażam zgodę
na zastosowanie ich postanowień względem mojej osoby.