Funkcjonalność

Deski kompozytowe ProDeck są nie tylko piękne, ale również funkcjonalne i trwałe.
Dzięki zawartości nowoczesnych polimerów oraz dodatków ulepszających systemy kompozytowe są odporne na trudne warunki atmosferyczne oraz działanie szkodników, a także nie wymagają konserwacji ani impregnacji.

czytaj nasz blog

Poradnik techniczny

Poradnik techniczny to miejsce dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o właściwościach systemów kompozytowych, możliwościach montażu desek oraz sposobach pielęgnacji.
Znajdują się tam również informacje o klasyfikacji palności, atesty i wzory plików do pobrania – słowem wszystko, co ułatwi decyzję oraz usprawni proces zakupu.

Poradnik techniczny


Nasze produkty 

Nasze produkty: systemy tarasowe, ogrodzenia i elewacje są wytwarzane w polskiej fabryce z najwyższej jakości materiałów, w oparciu o wysokie europejskie standardy.
Nasze produkty podlegają restrykcyjnym kontrolom jakości oraz posiadają wszelkie wymagane certyfikaty i pozwolenia.Systemy tarasowe

Systemy tarasowe to produkt łączący w sobie unikalny design oraz wyjątkową wytrzymałość. Trwałe, piękne i łatwe w utrzymaniu systemy tarasowe dostępne są w kilku kolorach oraz trzech różnych wzorach powierzchni.

Więcej o systemach tarasowych

Systemy elewacyjne

Systemy elewacyjne stanowią nie tylko element dekoracyjny, ale również chronią ściany budynku przed wilgocią i zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Deski elewacyjne ProDeck dostępne są w sześciu różnych nieblaknących kolorach.

Więcej o systemach elewacyjnych

Ogrodzenia

System ogrodzeniowy zawiera deski do montażu poziomego oraz sztachety do montażu pionowego. Podobnie jak inne produkty oferowane przez ProDeck, ogrodzenia kompozytowe nie wymagają konserwacji ani impregnacji.

Więcej o systemach ogrodzeniowych
Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.