Deska kompozytowa

ProDeck jest producentem desek kompozytowych tarasowych, elewacyjnych i ogrodzeniowych, posiadającym wieloletnie doświadczenie w branży. Cieszymy się niesłabnącym zaufaniem oraz uznaniem ze strony naszych Klientów, ponieważ dokładamy wszelkich starań, aby produkowane przez nas kompozytowe deski tarasowe były najwyższej jakości.

Kompozyt drewna

Deska kompozytowa, nazywana inaczej deską hybrydową, powstaje w wyniku połączenia wysokiej jakości drewna, nowoczesnych polimerów oraz dodatków, które mają na celu poprawienie wytrzymałości materiału. Taka formuła sprawia, że deski są bardzo trwałe i odporne na warunki pogodowe, wilgoć i grzyby oraz wszelkie inne uszkodzenia.

Kompozyt drewna produkowany przez ProDeck świetnie sprawdza się przy budowie tarasów, balkonów oraz elewacji i ogrodzeń. Nasze deski objęte są gwarancją jakości do 25 lat na gnicie i butwienie.

Co sprawia, że deski kompozytowe cieszą się tak dobrą opinią?

Deski kompozytowe wyglądem zbliżone są do drewna, jednak są od niego o wiele bardziej wytrzymałe. Co więcej, nie wymagają one impregnacji ani malowania. Wystarczającą formą pielęgnacji jest czyszczenie przy pomocy wody i delikatnego środka myjącego.

Deski kompozytowe ProDeck poddawane są procesowi szczotkowania, który nadaje im właściwości antypoślizgowe, czyniąc je bezpiecznymi w użytkowaniu. Gwarancja długiej eksploatacji i wysoka estetyka tego rozwiązania sprawiają, że nasi Klienci coraz częściej decydują się na wymianę zwykłych desek na deski kompozytowe.

Deski kompozytowe na balkon

Deski kompozytowe marki ProDeck to sposób na trwałe i estetyczne wykończenie balkonu. Dzięki swoim właściwościom są odporne na promieniowanie UV, działanie grzybów i porostów czy uszkodzenia mechaniczne. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na dobór rozwiązania dostosowanego do indywidualnego gustu i spójnego z pozostałymi elementami otoczenia (np. z elewacją budynku). Deski kompozytowe w opiniach Klientów to rozwiązanie łączące solidność, atrakcyjny wygląd i wygodę użytkowania.

Deski kompozytowe na taras

ProDeck oferuje dwa typy systemów kompozytowych na taras: Terra i Evo, które stanowią połączenie wysokogatunkowego drzewa, najlepszych polimerów i specjalnych dodatków podnoszących ich właściwości użytkowe. O ich niezawodności świadczy również wieloetapowy proces produkcji i szczegółowa kontrola jakości. Wykorzystywana w fabrykach ProDeck metoda ekstruzji – która bazuje na użyciu jednolitego, wysokiej jakości materiału w całym przekroju produktu - umożliwia odświeżenie desek po latach oraz chroni je przed odkształceniami czy przetarciami. Technologia ta jest również w pełni bezpieczna, w przeciwieństwie do mniej trwałej i opierającej się na wykorzystaniu szkodliwych substancji metodzie koekstruzji, z której korzysta wielu wytwórców.

Systemy tarasowe marki ProDeck cechują się świetnymi parametrami użytkowymi, czego dowód stanowią liczne atesty i certyfikaty jakości.

Deski elewacyjne i ogrodzeniowe

Deski kompozytowe ProDeck sprawdzają się również jako systemy elewacyjne i ogrodzeniowe. Ogrodzenia z kompozytu dostępne są w formie sztachet pionowych oraz desek do montażu poziomego, które świetnie współgrają z różnymi stylami architektonicznymi. O ich popularności decyduje nie tylko atrakcyjny design, a także wysoka odporność na szereg niekorzystnych czynników zewnętrznych. Deski elewacyjne i ogrodzeniowe oferowane są w kilku odcieniach. Dodatkowo istnieje możliwość ich dopasowania kolorystycznego, co pozwala uniknąć wrażenia chaosu i niekonsekwencji w aranżacji.

Deski kompozytowe stanowią ciekawą alternatywę dla innych rozwiązań przy wykańczaniu elewacji  sprawdzą się zarówno jako materiał główny, jak i uzupełnienie innego surowca (stosowane mogą być np. dla podkreślenia architektonicznych elementów ściany). Deski ogrodzeniowe i elewacyjne nie wymagają impregnacji, są odporne na korozję i odkształcenia.

Gdzie kupić deski kompozytowe ProDeck?

ProDeck posiada rozbudowaną sieć dystrybucji, dzięki czemu produkty firmy są dostępne na terenie całego kraju. Mapę lokalizacji 300 punktów handlowych w poszczególnych województwach można znaleźć tutaj. Służymy pomocą w sprawie wyboru odpowiedniego systemu kompozytowego, zarówno w punktach stacjonarnych, jak i online za pośrednictwem formularza na stronie.

Deski kompozytowe ProDeck cieszą się dobrymi opiniami zarówno wśród fachowców jak i Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem, aktualnymi promocjami i informacjami o firmie. Umożliwiamy zakup desek kompozytowych na balkon lub taras w systemie ratalnym 0%.

Zgadzam się

Pod poniższym linkiem przedstawiamy naszą politykę prywatności, w której znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych po 25 maja 2018 r. oraz informacja o zastosowanych technologiach (np.: plikach cookie). Akceptacja polityki oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce prywatności Prodeck Sp. z o.o.